Kvety, kvety everywhere


Letné prechádzky po lúkach majú svoje osobité čaro. Stačí, že kráčate pomedzi tie nádherné kvety a hned' máte lepšiu náladu, teda aspoň u mňa to tak je.

Vtedy si tak znovu uvedomím, aká je naša príroda úžasná, pestrá a rozmanitá. Och, ako ju len ľúbim.
Neviem, čo sa preháňa v hlavách psov, no absolútne viem, že je v hlave môjho psa, ked' ideme na prechádzku, ja beriem fotoaparát a oči sa mi zalesknú pri pohľade na každý kvet, ktorý zbadám.
Chcem každý odfotiť, a preto si kľaknem a proste cvakam a zabúdam na okolitý svet, a ked' odtrhnem oči od fotoaparátu, musím si trošku pretrieť zrak a zaostriť na svet, ktorý sa vynorí okolo mňa... a niekde blízko mňa vidím môjho milovaného Alexandra, ako sa na mňa až mračí a je nedočkavý a nebaví ho to, ako pomaly ideme.
Chudáčik.

Aj vo svojej izbe mám rada, ked' sa v nej nachádza veľa kvetov, nerátam len kaktusy, ale milujem ruže z maminej záhrady, a preto sa do nej občas zakradnem a natrhám si potrebné kusy.
Tentokrát som si urobila nádhernú kytičku z ružových ružičiek. Páni, keby ste vedeli, aká je naživo náherná.

Tu je ešte viac-menej v procese prípravy, ale ani potom nevyzerá o nič menej chaoticky... 
ako celý môj doterajší život
Tak som si ju dala na nočný stolík, nádherne sa tam vyníma, hlavne, ked' vidím ako po lístku ide nejaký hmyz, najlepšie pavúk...
*vydávam diabolské škrekoty

Iba som si tak spomenula na moju babku, ktorá mi k narodeninám natrhala kyticu z jej záhrady, máme ju vo váze v kuchyni a tá vôňa ma vždy pošteklí, ked' tam som.

Taktiež som vám tu chcela ukázať zopár mojich amatérskych fotiek kvetov, ktoré sa mi veľmi páčia, tak vám tu niečo pohádžem. A ak vás zaujmú, určite mrknite aj na moju fb stránku, kde pridávam rôzne fotografie.A čo vy a kvety? :)

Bibiána.

Share:

2 comments

 1. Pekné zábery ... ty žiješ na lúke? :-D Ja akosi výdavam oveľa menej kvetov. Aj keď by mohol byť problém v tom, že si ich nevšímam. xD

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tomu ver, že žijem na lúke :D na lúke spím, jem, meditujem, píšem články, revem, smejem sa a tak :D
   :D hah, tak nabudúce sa vydaj na zaujímavú prehliadku lúky, a chccem počuť čo všetko si tam uvidel :D

   Odstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.