Už chcem plávať v mori a vylihovať na pláži 2017


áno, dámy a páni, konečne sa idem zrelaxovať ku moru.
V utorok všetko ešte vyzeralo tak, že nikam nepôjdem, pretože moje zdravie vie zakročiť v tých najnevhodnejších chvíľkach, ale tak kufor je plný tabletiek a mňa nezastaví nič.
Ani niekoľko hodinová cesta v buse. Vlastne ked' idete s dobrou partiou tak môže cesta trvať aj tri dni. No dobre, to by bol už trošku extrém.

Práve som dobalila posledné veci, kopu jedla, nabijám foťák, gopro, mp3 - dávam tam hudbu, pretože naposledy som si tam dávala piesne asi z roku 2010 (všetci vieme, aké hitovky boli vtedy), 2 knihy- pretože ked' sme boli na plaveckom so školou, tak mi jedna nestačila.
Niežeby tam bola taká nuda, ale čítanie pri mori v tieniku.... bože, ako sa na to teším! Má to svoju atmosféru, takú zvláštnu.
Z minulých rokov som sa dosť poučila ohľadom spomínaného balenia, nebrať zbytočne kopu vecí, ktoré nevyužijete... Základom je čisté spodné prádlo a môžte ísť.
Ale vo finále by som si aj tak najradšej vzala celú izbu...
Základom je aj kopa jedla...
Vrátane môjho zajaca...
Príliš veľa viet s bodkami na konci... :-D

Budeme tam 10 dní, tak si to pekne užijeme, a určite pofotím kopu fotiek, a nebola by som to ja, kebyže sa o ne s vami nepodelím.
Ešte by bolo fajn pozrieť si nejaké okolité zaujímavé miesta, kde sa môžme ísť pozrieť, alebo ísť na nejakú plavbu.

Tieto piesne budú také uspávačky na ceste... :-D
No nič, tak sa tu dobre majte, nezabudnite komentovať kde na dovolenke ste už vy boli a ja sa ozvem o 10 dní... hádam opálenejšia a tmavšia, než aká som teraz. Zas nie som bledá ako upír, ale tak chápeme sa.

Bibiána.

Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.