Fotokniha od saaldigital


Tak čo, ako v škole?
Ale nie, nejdem vás podpichovať, ja si ešte tak môžem užiť jeden týždeň a potom budem už aj ja zarezávať. Ach, sladké leto. Teraz by som sa videla skôr niekde pri mori ako v tomto chlade. 
čo vy? Ak ste niekde boli/ cestovali, ktoré miesto sa vám páčilo najviac a prečo? :-)

Dneska som tu chcela hodiť len taký mini článok o jednej super fotoknihe, ktorú som dostala zadarmo, ale čo je lepšie tak, že výhodu budete mať určite z toho aj vy.

Ako som sa k nej vôbec dostala?
No proste mi vyhodilo reklamu na FB aj na IG, o tom, že každý môže získať fotoknihu zdarma, pokiaľ o nej napíše článok, alebo príspevok na FB/IG, to je proste jedno.  Kliknite sem pre viac info :)
Potom som dostala kupon, vytvorila som si fotoknihu, proces bol veľmi jednoduchý, musela som si stiahnuť program, no a potom som už len začala premýšlať ako si ju vymyslím.A tak som použila krásny citát čistej duše, potom sa mi zapáčil aj kvietkovaný dizajn obalu a už som si len dokladala fotky.
Premýšlala som, či mám na každú stranu použiť jednu fotku, no nakoniec som sa rozhodla, že nechám jednu fotografiu na dve strany.
Stránky su hrubé a fotografie sú ostré, povrch som si zvolila lesklý, väzba je pevná.


No a som s ňou moc moc spokojná, lebo vyzerá nádherne a na mojej poličke sa až tak blyskne :-)
Tak vám odporúčam ísť mrknúť tiež tú akciu.

Paaa

Bibiána.

Share:

2 comments

  1. Nikdy som nenašiel nejak záľubu vo fotoknihách. Som zrejme staromódny so svojim "kniha sa má čítať" :-D Ale vyzerá pekne :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.