Zozbieraní obľúbenci / kozmetika


Kedysi som chcela pridávať články typu "obľúbenci" každý mesiac, lenže viete čo? Pomaly som zistila, že by som asi nemala o čom písať. Teda, prinajlepšom by som mala v každom mesačnom článku tie isté produkty. 
Chápem, že veľa youtuberiek a blogeriek má kopu kozmetiky, ktorú si kúpia, ktorú dostanú vrámci spoluprác (čo je super, však aj mne sa niekedy pošťastní nejaká tá spolupráca), lenže potom som tu ja, BB, ktorá sa rozhodla, že si nebude kopiť kozmetiku a bude sa snažiť mať len to, čo potrebuje.
A hej, zatiaľ to funguje. Len je ťažké občas odolať.
Lenže niekedy sa mi tu nakopí napríklad milion krémov, a povedzte mi, akože kedy to dopoužívam? Potom prichádzajú samé novinky, a ja neviem čo robiť.
Tak som u seba zaviedla takúto politiku. :-)

Dneska ma v posteli len tak napadlo, že už by sa patrilo čosi takéto hodiť na blog, tak... som tu.

Okej, trošku sa týmto písaním vyhýbam tomu, aby som šla von a vykopávala zemiaky.
Takže, na fotke vyššie logicky vidíte mojich obľúbencov.
A zasa. Zasa sú väčšinou produkty z dekoratívnej kozmetiky schované kdesi v kúte, pretože si viac dávam záležať na starostlivosti o telo, pleť... Proste čím lepšie sa o to staráte, tým menej makeupu a rôznych vecičiek potrebujete. (áno, chápem, že niekto má zlú pleť od narodenia a že moc s tým nenarobí, ale chápeme sa)

Ja si dávam záležať na vlasoch korunka krásy a odvtedy, čo som sa dala ostrihať na kratšie neboli ani raz suché, poškodené, proste stále sú zdravé, lesklé a jemné. Nedávno som si kúpila konečne nový olejček na vlasy, tie moje staré od Avonu sa mi bohužiaľ minuli, tak som sa rozhodla vyskúšať tento, pre mňa netradičnejší, hodvábny olej v kréme.

Ani som si nevšimla, že je z rovnakej rady od L'Oréal ako mám aj masku, ktorú spomeniem zachvíľu.
No, čo vám poviem, prvotné použitie bolo trošku divné, lebo som nechápala ako to mám vmasírovať do vlasov. Na oleje som bola zvyknutá, no krém? Bála som sa, že sa mi vlasy zmastnia a že ho tam stále bude vidieť, ak ho zle aplikujem.
Ale nebojte sa, všetko dopadlo v pohodičke a moje vlasy si stále držia dobrú formu. 
Taktiež používam masku na vlasy z rady Extraordinary Oil, a tú si neviem absolútne vynachváliť. Mám ju už dlho, a akoby jej neubúdalo, no ale už jej je pomenej, no svoje účely splnila na jednotku. 6výnimočných olejov z kvetov by vám malo dopriať hlbkovú výživu vlasov, a podľa mňa funguje ako má. na rozdiel od niektorých značiek

Neviem, čo viac mám povedať k sprchovému gélu značky Balea, možno len to, že su lacné, krásne voňajú, pokožku nevysušuju a mali by udržiavať prirodzenú rovnováhu vašej pokožky.

Balea nikdy nesklame :-)

Na narodeniny som dostala aj tento parfém značky Oriflame s názvom So fever. Ešte stále som neprišla na to, ako nazvať telo alebo proste chápete, to v čom je tento parfém.... sklenená flaška :DD alebo mi to len chutne vypadlo, ale všetci vidíme aký zaujímavý tvar má parfém. A zaujímavá je aj vôňa, len škoda, že vám ju nedokážem popísať a že ju nemôžte ucítiť. Snád' o niekoľko desaťročí sa niečo také vymyslí  :D skôr o niekolko tisícročí


Nemôžem zabudnúť na ružovú vodu od značky Purity Vision. Páči sa mi, že ma taký aplikátor, ked' stačí aby ste si vodu jednoducho striekli na tvár. Mňa nebaví sa prplať s vatovými tamponmi a rôznymi vodičkami na tvár. 

Táto voda má všestranné využitie - od čistenia a osvieženia pleti až po fixáciu makeupu. Taktiež sa píše, že by mala obmedzovať vznik vrások, urýchľuje hojenie drobných poškodení pleti... Určite na nete mrknite viac o nej. 

No a posledný tu mám korektor značky Yves Rocher, ktorý som chvíľku z nejakého dôvodu rada nemala, no ked' som zistila, že žiadny iný už nemám, tak som ho vyskúšala a na prekvapenie som si ho obľúbila. Len teraz mi príde, že je trošku svetlý na moju opálenú pleť. Má krémovú konzistenciu a dobre sa rozotiera, a kryje celkom v pohode.A čo vy? Kľudne sa rozpíšte o vašich obľúbencoch :)

Bibiána.

Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.