Obľúbené kozmetické produkty


V poslednej dobe som úplne závislá na čajoch a pijem ich asi 100 za deň :-) Ale tak si hovorím, že čo je lepšie na tieto studené jesenné dni? Vonku zas prší, čo mi zas tak strašne nevadí. Aspoň sa môžem skryť do mojej izby, počúvať hudbu, čítať knihy, a učiť sa. Hej hej, šialené...
Neuveríte, ale dnes ráno som začala s jogou. Ja. Normálne som neverila, že som sa do toho pustila. Lenže pri cvičení som zistila, že som ohybná asi ako elektrický stlp, takže budem na tom musieť zapracovať, lebo som sa riadne zapotila... Konkrétne som si našla cviky na tú moju chrbticu 80-ročnej babky, prisahám, že ani ona nemá s ňou toľko problémov ako ja, a uvidíme čo to urobí.
Okrem toho som sa zakusla do dvoch nových kníh, o ktorých určite bude článok, a jasné, že v pozadí mi tu musí vyhrávať zas hudba... Tentokrát je to jeden z mojich nových manželov Jake Bugg. Poznám ho už dlhšie, no neviem prečo, ale vždy som sa jeho tvorbe vyhýbala, až mi ho raz hodilo do automatického prehrávania a.... no ved' sa poznám, že všetko čo odsudzujem sa mi neskôr začne brutálne páčiť. (Ako to bolo aj u Nirvany, Oasis a kopu iných skupín či umelcov...)

No aby som už viac neodbočovala od témy, po vééééľmi dlhej dobe prichádzam s článkom z kometického prostredia. (Veľmi zlatý názov ,že)

Kedže som napoly nasťahovaná na svoej izbe v intráku a druhá polovica je zas tu doma, musela som si kúpiť kozmetiku, aby som nemusela veci stále vláčiť z jedného prostredia do druhého. Tak som sa snažila nejak pozmeniť produkty, a nájsť niečo nové, čo by mi mohlo vyhovovať. Super, že som to aj našla, síce som pri kozmetike stála asi hodinu a nevedela sa rozhodnúť čo si vybrať... No dnes by som vám ukázala takých mojich 4 obľúbencov, ktoré na mňa čakajú doma + čo to o nich povedala.

****
Veľmi si dávam záležať na odličovacích vodách, ktoré si kupujem. A ešte viac si dávam záležať na jej samotnom čistení, ktoré považujem za najdôležitejšie. Viete, myslím, že ak sa človek dobre stará o pleť, a teraz nemyslím len, že si ju dobre čistí, no zdravo sa stravuje, športuje, dostatočne veľa spí, tak toto všetko sa podpíše na stave jeho pleti, a tým pádom nemusí toľko míňať na dekoratívku pri zakrytí nedokonalostí. (Zas ale chápem, že niekto dobrý stav pleti do vienka jednoducho nedostal...) Pleť si s micelárnou vodou vyčistím aj ráno (čo mi poradila kamoška) a som prekvapená, koľko nečistôt sa na nej zachytí počas noci. Momentálne som si absolútne zamilovala micelárku od L'Oréal, ktoré odličuje tvár, oči a pery, táto modrá je konkrétne určená pre normálnu a zmiešanú pleť. Je bez parfumácie, bez alkoholu. Funguje ú-žas-ne. Dokonale odstráni nečistoty, make-up, čo sa mi páči je, že odstráni bez problémov tmavý rúž bez toho, aby som mala zapatlané celé okolie úst, ako majú niekto odličováky vo zvyku.Daľším mojím miláčikom je púder značky Catrice All Matt. Priznávam sa, že ani neviem, ako sa tu k nemu rozpísať, preto obdivujem články, ktoré sú celé len o napríklad jednom púdri, hah, veľmi sa mi páči balenie, púder sa ľahko otvára, zmatňuje moju pleť, no určite nevydrží 12 hodín. čo je super je určite aj cena, čiže je dostupný pre každého, oh a neviem prečo, ale strašne pekne mi vonia. (:D)Ako vidíte, značku Catrice som si trošku obľúbila a tak som sa rozhodla vyskúšať aj tento celkom známy korektor. Aplikuje sa pomocou aplikátora, ja osobne nemám rada, také tie tuhé korektory, ktoré si rukami capkáte na tvár... Bála som sa, že netrafím odtieň, pretože mám celkom problém so svetlami, ktoré bývajú v drogérkach, pretože mám niekedy pocit, že dosť skresľujú. No našťastie som sa trafila, a funguje super. Zakryje nedokonalosti, tmavé kruhy pod očami, a DOKONCA aj tetovanie, čo som už aj vyskúšala a bola som celkom prekvapená. Taktiež má byť aj vodeodolný, ja používam pri rozotieraní takú malú hubku. Zistila som, že pri nanášaní stačí aplikovať menšie množstvo, pretože ked' som si ho dala na seba viacej, tak to vyzeralo veľmi neprirodzene.Nemohla som tu nezahrnúť tento úžasný rúž od značky Avon v otieni Revenge, ktorý ma prekvapil v každom smere. Mala som ho na sebe celú celú noc, a on vydržal, nerozpil sa, ako niektoré, ktoré mám, ale držal si svoj tvar, stačilo si len raz za čas prejsť znova po perách. 
Máte aj vy nejaké kozmetické produkty, ktoré ste si obľúbili za poslednú dobu? :)


Bibiána.

Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.