Poslúchala som cez rok?


Celý rok sa tešíme na Vianoce, a prejdú tri dni a celé je to fuč...
No my tu zostávame, plní zemiakového šalátu a koláčov. 
Prípravu na Vianoce mám ale strašne rada, celé to pečenie koláčov, zdobenie domu a izby a počúvanie či sledovanie všetkého čo sa týka Vianoc. Príprava je vždy nádherná, hah. 

Tento rok som si ale Vianoce neužila tak silne ako inokedy. Snažila som sa nájsť príčinu, ale neviem. Bojím sa, že každý rokom ma to celé opúšťa viac a viac. Ale zas treba uznať, že som celý čas myslela na skúšky, ktoré ma čakajú a na všetky starosti, ktoré mám, a tak som sa možno tým nechala pohltiť až príliš. 

Dnešným článkom sa jednoducho pochválim s tým, čo som dostala na Vianoce. áno, pochválim. Každý, kto urobí video na túto tému, alebo napíše článok, sa chváli. Ale v dobrom slova zmysle :-) 
Sú také dva tipy ľudí : 

 1. Tí, ktorí neustále hejtujú každú youtuberku/blogerku, že sa zámerne vychvaľuje s tým, čo dostala :)
 2. Tí, ktorí si tieto články a videá užívajú tak moc ako ja.

Občas viem stráviť aj hodiny pozeraním takých videí, hlavne od mojich obľúbených youtuberiek. Ako ste na tom vy? :)

Ja som v dnešnom článku nechcela zahrnúť všetko, čo som dostala /popravde som nakázala, že mi skôr záleží na kvalite ako na množstve/ a vážne si cením každú vec, no čo som prvé v izbe zbadala, to som sa rozhodla dať do dnešného článku.
Tak pre inšpiráciu :)

Ani neviem, či treba obkec ku každej veci, však to samy vidíte. Tento rok som mala "bohatý" na spodné prádlo, a bola som nadšená, ked som si pod stromčekom našla nohavičky a mega mega podprsenku od značky Puma.
Taktiež ma nesmierne potešili najmäkučkejšie a najteplejšie papučky na svete, termo hrnček, ktorý ma zachráni v škole, dalej som dostala nádhernú sadu vecí do kúpeľa /a to baleniek je asi najviac zlaté, až mi bude ľúto otvoriť to/.
No a dostala som veľmi zaujímavý... neviem ako to nazvať, album? zošit? 
Vážne netuším, ale je to zaujímavá vecička. Pôvodne som myslela, že si tam polepím fotky, čiže to bude album, ale ked som bližšie skúmala, čo to asi je, tak stránky boli zaujímavo spracované. Bola tam fotografia, ktorá mala nejakú časť úplne bielu a tak som do tej časti nalepila rôzne obrázky, ktoré som vystrihla z časopisu (nejaké vydanie H&M) a tak som sa s tým bavila asi hodiny. :-)
A určite sa nezabudnite pochváliť aj vy, čím vás tento rok potešil Ježiško!:-)

Bibiána.

Share:

4 comments

 1. Dostala si krásne darčeky, tiež milujem tieto články :D. Najviac sa mi páči PUMA podprsenka, podobnú by som chcela aj ja :).
  www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tú mi vybrala mama, ani som o tom nevedela, ale teda trafila sa mi do vkusu :) ďakujem krásne za komentár

   Odstrániť
 2. tieto články/videá mám neuveriteľne rada haha :D veľmi pekné vecičky!!
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.