Breathe and make time for yourself


Ked sme boli s kamarátkou na letisku v Anglicku, a čakali na další let do Portugalska, pravdaže sme si krátili chvíle v tých mini obchodíkoch, ktoré sa objavia, ked prejdete všetkými možnými kontrolami.
No a tak sme tam zavítali do časti, kde bola kopa novín, časopisov a kníh. úplne som zašla. 
Fakt ma dostal ten široký výber toho všetkého. Svoje by si tam našli rybári, bajkeri, mamičky, malé deti, študenti, knihomoli, boli tam časopisy čisto vyhradené na "svadobné témy", dokonca som našla časopis o snowboardingu, láska, a v neposlednom rade som tam našla aj nádherný časopis Breathe.

Viem, že na Slovensku máme tiež všadejaké časopisy, magazíny, ale len málo kvalitných. Príde mi to všetko ako cez kopirák, ak by ste si kúpili dva časopisy, máte v nich skoro to isté. (áno, je izy sediť na zadku a kritizovať :D ) 
Ale čo mi tu najviac prenajviac chýba je magazín, časopis (to je jedno), ktorý by sa venoval čisto takému "self-development". Teda aspoň ja taký nepoznám, vy áno?

Preto ked som narazila na tento časopis, tak sa mi chvíľku zastavilo srdce. Hovorím si, ááá presne toto som hľadala celý život. 
časopis, ktorý by bol zameraný na osobný duševný vývoj, ktorý by obsahoval takéto krásne poučné články s kopou zaujímavých obrázkov.

Počas letu som sa doňho úplne zažrala a nemohla som ho pustiť z ruky. 
Sú v ňom tak nádherné články, z ktorých si podľa mňa človek zoberie veľa. Treba ich čítať pomaly a vychutnávať si ich. Ako vidíte na fotke nižšie, nájdete si v ňom rôzne sekcie a už len ich názvy znejú dosť sľubne. 
To je taký med pre dušu a jedna z tých vecí, ktoré vám dokážu úplne zlepšiť deň a v mojom prípade aj let.

No ešte som tento poklad celý neprečítala, takže moje obľúbené nočné hodiny sú ako stvorené na čítanie.

Máte aj vy nejakú vec, ktorá vám spríjemnila deň? Určite sa pochváľte! :))

 

Bibiána.

Share:

3 comments

  1. To vypadá hodně dobře. Podívám se po něm :-). Já můžu doporučit Flow magazine. Dá se objednat po internetu a mají i Mindfulness čísla, která stojí za to.

    OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.