Stardust - geekshirt.cz

Ahooooojte :-) Vďaka za krásnu odozvu na minulý článok, prišlo mi do správ veľa pekných odkazov od vás. 

Vlastne celý celučičký týždeň som myslela už len na to, kedy konečne napíšem nový článok. Minulý týždeň bol trošku ťažší, pretože ma čakala úplne najťažšia skúška, ale úspešne som ju zvládla (nádherné Dejiny Ruska ♥) a síce po nej som sa ledva dostala domov, bola som nesmierne spokojná, že mám kľud do polky februára. Aj toto sa mi fest páči na výške, že keď si skoro porobíte všetky skúšky, máte potom pokoj až dokiaľ nezačne nový semester. 

Okrem toho som bola lyžovať, a poviem vám, už nikdy v živote nepôjdem v sobotu alebo nedeľu, pretože som si bola vedomá ,že tam bude veľa ľudí, ale až takto? Uff, a to ani nehovorím o mojom narazenom chrbte (kvôli ktorému by som mimochodom nemala vôbec jazdiť, ale my mladí sme šialenci, že) a obrovských nervoch. 

A ešte spomeniem pekný výlet, ktorý sme si urobili s kamoškou do Nitry, dali sme si mega dobrú kávu v mojej obľúbenej kaviarni a potom sme zavítali aj do antikvariátu, kde som našla hrubú knihu básní od Kamila Peteraja len za 4€! Ani neviete, akú radosť mi to urobilo. Ale celý deň bol úžasný ako vždy keď ste so správnym človekom.

Už pomaličky (:D) prechádzam k pointe článku a tou je stránka geekshirts.cz s ktorou som mala možnosť spolupracovať už dávnejšie, a teraz som mala opäť možnosť vybrať si niečo.

čo nájdete na ich stránke?

  • oblečenie
  • samolepky
  • vankúše (už som chcela napísať, že zahlávok (je to vôbec spisovné?) :D)
  • plagáty

Pre mňa bolo extrémne ťažké vymyslieť, čo si vyberiem, pretože som si zamilovala každú jednu vec. 
Tieto vecičky majú na sebe rôzne vtipné obrázky z každodenného života, ale taktiež aj rôzne hlášky/ skomoleniny (bože je toto vôbec slovo? znie mi tak divne, dneska mám problém so slovenským jazykom) zo seriálov či filmov. (čiže niekedy sa stane, že ak niečo nemáte pozreté, nepochopíte pointu)


Momentálne frčím na Star Wars a teda tričiek s týmto motívom som tu našla veľa, taktiež som tu našla The Walking Dead a kopu iných, no proste... Musela som si k tomu sadnúť a pekne poporade si všetko poprezerať.
Už na začiatku som sa rozhodla pre tričko, taký vankúš by ma potešil, lenže na mojej posteli je ich toľko, že by sa stratil, a jednoducho dobré tričko nikdy nesklame.

Nakoniec som si vybrala toto:Takže, teraz niečo o ňom. Vybrala som si veľkosť M, ktorá mi dokonale sadla, je mi také volné, nemám rada, keď je na mne tričko príliš úzke. 
Kvalita je perfektná! Udáva sa na štítku, že by malo byť vyrobené zo 100% bavlny (neviem, či úplne veriť takýmto veciam), ale musím uznať, že je mäkké na dotyk a proste veľmi príjemné na pokožke. 
Akurát je tu jedna vec, a to, ako vyzerá. Na fotke z eshopu sú sýtejšie farby a mne prišlo s bledšími, ale stále krásnymi farbami. Myslím si ale, že také príde každému. Mne osobne takáto vec nevadí, ale viem, že niektorých ľudí by to mohlo nepríjemne prekvapiť. Ale za mňa aj tak palec hore, a zjavne si ho ďalší mesiac nedám zo seba dole až sa rozpadne na hviezdny prach. :)


Taktiež ale nesmiem vynechať fakt, že mi prišli moje milované nálepky. Každý z nás má nejakú mini úchylku, a táto je tá moja. Nálepky. Napríklad môj ntb je tak onálepkovaný, že by ste tam už nič nezmestili, telefón je tiež pokrstený a o snowboarde ani nehovorím. Ale zas viem, že jedného dňa príde moje druhé ja, ktoré bude chcieť čistý kryt na ntb, haha.
Tento eshop by som vám veľmi odporúčila, bola som spokojná s výberom, taktiež má široký sortiment, čiže určite si z neho niečo vyberiete, ceny sú podľa mňa úplne primerané.

 Dokonca teraz prebieha takáto akcia:


A ja silne premýšľam, že ju využijem a budem zahojená čo sa týka darčekov pre blízkych, haha. 
Trefné tričko podľa mňa poteší vždy :)

------------

Dúfam, že vás moja recenzia na eshop  
https://www.geekshirts.cz/ zaujala! :)

Ozvem sa onedlho.

Bibiána.

Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.