šťastný nový rok 2018Je to zvláštne ako čas letí. Radi používame túto vetu, vždy keď sa dá. 
A pravda je, že asi to tak aj bude. žijeme vo veľmi hektickej a rýchlej dobe a preto sa nám občas aj zdá, že všetko prebehne tak rýchlo. 

A preto občas spomaľme, nájdime si čas na seba. Sviatky sú na to ako stvorené, a ja dúfam, že ste si ich užili v čo najväčšej pohode. :-)
Chcem vám popriať len to najlepšie do nového roka 2018. ♥ Nech vykročíte tou správnou nohou a verím, že nás čaká kopa krásnych zážitkov. 

Rok 2017 bol pekným rokom, plný zážitkov, nových skúseností, nových známostí, videla som kopu zaujímavých miest, úspešne som zmaturovala a dostala sa na vysokú školu, ktorá ma baví. Zažila som kopu úsmevných chvíľ, vlastne chvíľ, kedy som si myslela, že ma od smiechu roztrhne, no boli aj chvíle, keď som si poplakala. Ale tak to máme všetci.
No pravdou je, že tento rok na mňa veľmi nedoľahla celá atmosféra Vianoc či Nového Roka no aj tak už uvažujem nad novými plánmi. Mám zopár oblastí, v ktorých by som sa rada posunula ďalej, medzi inými sa chcem začať venovať točeniu určitých videí, pokračovať v blogovaní a zdokonaliť sa vo fotení. Pravdaže, okrem toho sú tu ešte ďalšie veci do ktorých sa chcem pustiť tak uvidíme, ako všetko dopadne. 


Tak ako každý rok, aj tento som si kúpila nový diár. Veľmi som sa rozhodovala, aký si vybrať, pretože každá youtuberka, blogerka, spisovateľka lákala na ten svoj. 
No ja som sa rozhodla pre ten najkrajší diár na svete od Paula Coelha s názvom Sloboda.

Prečo si myslím, že je to najkrajší diár na svete? Má skvelú pevnú väzbu, nádherný prenádherný dizajn, ktorý vás sprevádza celým rokom. Každý mesiac má na začiatku svoj citát aj knihu z ktorej bol použitý. Taktiež mám veľa miesta na písanie rôznych poznámok, a jednoducho celý je taký veselý, že vás proste láka, nech si doňho zapisujete.

Ako ste na tom s diármi vy? Poznám veľa ľudí, ktorí si ho kúpia a používajú ho tak týždeň no potom sa im v tom už nechce pokračovať. Ja osobne si svoj život bez neho trošku neviem predstaviť, pretože mám kopu vecí, ktoré si musím zapamätať, a je to pre mňa oveľa jednoduchšie takto to mať všetko pokope, čiže u mňa sa jednoducho táto šikovná vecička nestratí.
Taktiež si tam zapisujem kopu nápadov, plánov, úloh a podobne.
Ak máte aj vy diár, tak kľudne napíšte aký, či taký jednoduchší alebo prípadne od nejakej známej osobnosti. Som zvedavá :-)

(Asi nie som normálna, no popritom ako píšem tento článok som si pustila film "Sám doma 2" hihi.)

Ozvem sa neskôr s Decembrovým playlistom.
Dobrú noc ♥

Bibiána
Share:

2 comments

  1. Ten diár je nádherný <3 keď som ho uvidela nemohla som sa vynadívať :D a k tomu Coelha zbožňujem <3 <3 perfektná voľba ak už investovať do diára
    -A-

    OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.