Ja viem čakať


Helou!
Ako ste na tom vy a čakanie?
Okey, to je len taký obkec ohľadom jednej knihy, ktorú som si včera bola konečne vyzdvihnúť. 

Som blázon, ale keď som zistila, že existuje kniha o jednej z mojich najobľúbenejších skupín, Joy Division, musela som ju mať. Proste moja knihovňa by bez tejto knihy nebola kompletná. (toto používam ako výhovorku, keď si nakúpim knihy po tom, ako sa rozhodnem šetriť)

Tak som ju hľadala na internete a absolútne sa nikde nedala zohnať. V Panta rhei nebola absolútne, no potom prišla záchrana v podobe Martinusu
Vo wishliste bola asi mesiac, a jedného dňa pred Vianocami som sa rozhodla spečatiť osud a objednala som si ju. Vyskočilo mi, že príde na konci januára.
A nakoniec som si bola pre ňu iba včera. 
Znova som blázon, ale keď som chytila prvýkrát túto knihu do ruky, moje srdce zaplesalo v spôsobe, aký len ono pozná, keď sa teší. (V skutočnosti to bol iba šelest)

Zbožňujem knihy a zbožňujem hudbu a keď si môžem prečítať biografiu o niekom, kto ma ovplyvnil a dokonca občas mi zachránil kúsok môjho ja. 


Už sa neviem dočkať, ako sa zahĺbim do tejto knihy, a načriem trošku hlbšie do minulosti tejto skupiny.
Bože, viete čo je sranda? Zrazu ju majú aj v Panta Rhei a aj z Martinusu vám ju rýchlo dodajú. No tak vďaka :D 


A čo vy a vaše životné trable? Hah :D 

Bibiána.

Tags:

Share:

1 comments

  1. Pekné, že sa v dnešnej dobe stále ľudia vedia vo veľkom tešiť z kníh. Sám túto vášeň po rokoch znovuobjavujem, aj keď narozdiel od Teba, čakať absolútne neviem. :-D

    OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.