3 inšpirácie


Ahojteee. Ako sa mi máte?
Mám pocit, akoby ubehlo storočie od posledného článku, a pritom je to zopár dní, heh. Aj počas tých pár dní sa stalo veľa udalostí, ale dve najpríjemnejšie sú, že som dala dve skúšky. Ešte ma čaká jedna, nie je síce tak ťažká, ale budem musieť máknuť a dať ju. No a po nej ma čakajú už prázdniny. Musím uznať, že vysokoškolský život sa mi páči oveľa viac ako stredoškolský, vďaka tomu, že ak ste dosť šikovní a porobíte si všetky skúšky, máte už potom relatívne kľud. Trošku ma mrzí, že počas školy zanedbávam veľa vecí, a snáď to teraz doženiem. V hlave mám toľko nápadov na nové projekty, články, spolupráce, ale som nesmierne lenivá, pustiť sa do niečoho. Poznáte túto skvelú lenivosť?
No ale okrem toho sa nesmieeerne teším, že si konečne môžem vychutnávať tichosť mojej izby a prechádzky so psom. Presne to je to, čo mi tak strašne chýba, keď som niekde. 
Kedže som šialený človek, v noci som si upratovala izbu. Nehovorím, že som tu lietala a hučala s vysávačom, alebo utierala prach, v mojom slovníku je "upratovanie" niečo iné. Vždy keď mám bordel v hlave (:DD), tak si začnem triediť veci v izbe a šatníku. Len mi nepovedzte, že som jediná. Alebo ak si chcem upratať život, tak tiež začnem týmto. Príde mi, že veci, ktorými sa obklopujeme, nesú veľkú váhu na tom, ako sa cítime. O tomto som už aj dávnejšie písala článok, ale ja jednoducho nemám rada, keď mám v izbe niečo, k čomu nemám vzťah. Alebo neznášam, keď mám v skrini oblečenie, ktoré som si tak vášnivo kúpila, a nikdy nenosila. Ale takých je nás veľa V mojom vesmíre to nemá miesto, a preto tieto nepotrebné veci musím dať preč a priestor hneď dýcha a je slobodnejší. 

Dnešný článok však nebude o tom, ako upratujem, ale chcela som vám tu hodiť fotky troch "častí" (alebo ako to nazvať) mojej izby, ktoré sa mi páááčia a mám ich rada. Možno vás niečím inšpirujú, proste som sa o ne chcela s vami podeliť.


1. Svetielka, fotky a myšlienky

2. Literatúra, kaktusy a sviečka
3. Kalendár z mojich fotiek

Netýrajte ma, že posledná fotka je naopak (aspoň mne to tak ukazuje, aj keď som ju pretočila), ale nie som si istá, či sa celý vesmír spikol proti mne, kedže mi ani fotky nechcelo poriadne načítať a seká net. Ešte som kľudná povaha (kappa)(Ináč, dalo mi opravu na slovo "kľudná", mám to ževraj opraviť na "nekľudná"... google vie o mne všetko! :D)

Prajem vám krááásny zvyšok dňa, idem si urobiť čaj a míňať ďalšie sekundy života!
Pa


Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.