Môj milovaný orgován


Teraz je to nádherné obdobie, kedy všade cítim orgován. Ja jednoducho milujem jeho vôňu a keď ju niekde ucítim tak sa cítim skoro ako v siedmom nebi. dúfam, že tam majú orgovány

Zopár konárikov som natrhala a dala do kuchyne a tak nádherne rozvoniavajú. Nedávno som cestovala na internát a z ničoho nič mi napadlo, prečo som si nikdy nepozrela parfém, ktorý by tak voňal. A tak som si krátila čas tým, že som hľadala na nete čokoľvek, čo bude voňať ako orgován a voilá! 

Hneď ako prvá mi vyskočila zaujímavá toaletná voda od značky Salvador Dali - Purplelight. 
Teda poviem vám, bola som milo očarená, ako nádherne vyzerá flakón, našťastie nielen na fotke, ale aj naživo. Potom sa mi páčilo to, že je od značky Salvador Dali, síce som nikdy o nej nepočula, ale som rada, že nesie meno takej inšpiratívnej osoby. 


Podľa oficiálneho popisu sa táto toaletná voda skladá z - 

  • čučoriedky, šafranu, mučenky = vrchné tóny
  • esencie fialky, orgovánu, sladkej vanilky = srdce
  • tóny ambry, pižma, zmyselného santalového dreva = základ
Vôňa sama o sebe je nádherne ľahučká, svieža a preto je ako stvorená na jar/leto. Ak máte radi kvetinové vône, určite investujte do tejto a neoľutujete. 

Ja som sa do nej beznádejne zamilovala. Výdrž má fajn, na to, že je to toaletná voda. Dokonca aj po týždni som ju ucítila na jednom tričku hah. 
Máte aj vy obľúbený parfém či toaletnú vodu? :)

Bibiána.
Share:

0 comments

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.