Obľúbené produkty


Dneska ma chytila typicky babská blogerská nálada, že som mala chuť schytiť nejaké produkty, capnúť ich na zem do trávy a vyfotiť ich. Potom som sa zasmiala, lebo mi príde vtipné, kde všade sme schopné tie vecičky fotiť. Neraz sa mi stávalo, že som si fotila vonku niekde pri kameni nejaký produkt, a zrazu prešiel okolo mňa sused s veľmi divným pohľadom.
Nuž, ale toto zjavne k blogovaniu patrí. Dneska som svoje produkty posadila do krásneho prostredia - našej zelenkavej kúpeľne, kde aj niektoré z nich patria.
A teda po nejakej tej dobe som sa konečne rozhodla napísať článok, ktorý zaraďujem do "beauty" sekcie. Teda, články tohto typu už ani nezvyknem písavať, ale konečne sme sa nejakého dočkali.

Dnes som sa rozhodla vám predstaviť zopár produktov, ktoré sú už nejakú tú dobu mojimi obľúbencami. články typu - may favorites - už asi robiť nemôžem, kedže nezvyknem stále meniť a skúšať nové produkty. Dosť často sa u mňa stáva, že ak mi nejaký sadne, už ho nevymením a neustále si ho kupujem. :-)
Ako to máte vy? Radi skúšate nové veci, alebo zostávate pri starých známych? Momentálny stav je u mňa takýto - 5 stálych produktov.
Nebudem tu robiť každému recenziu, no spomeniem o každom niečo, a hlavne, čím mi vyhovuje.

Začnem Micelárnou vodou od značky L'Oréal. Celkovo som si obľúbila produkty tejto značky, dokonca mám ešte druhú micelárku, ktorá je skoro podobná. Táto pracuje skvelo, odstráni aj silný make-up, vyčistí pleť a pôsobí veľmi šetrne. Rada si čistím pleť aj ráno po prebudení, micelárka odstráni prebytočnú mastnotu.

Potom na rad prichádza make-up značky Rimmel, na ktorý som natrafila len tak náhodou, keď som už nutne nejaký potrebovala. Trošku som sa poučila z predchádzajúcich nákupov, a vzala som si bledší odtieň 010 Light Porcelain, ktorý mi sadol, aj keď sa na ruke tváril, že bude bledý. Ináč, celkovo mám dosť problém trafiť sa do správneho odtieňa, takže myslím, že sa tohto makeupu budem držať až pokiaľ sa nerozhodnú stiahnuť do z predaja. (:D) Som s ním veľmi spokojná, pretože skvele zakrýva všetko, čo potrebujem, dokonca má SPF 20 a vitamín C.

Asi dva mesiace som mala nenalakované nechty (čo je u mňa rekord! :D #justgirlythings) a teda úplne som spozorovala, ako sa ich kvalita zlepšila, keď mohli slobodne dýchať. Bohužiaľ som ich opäť zaťažila, a použila som lak od značky Trend it up, odtieň 160 a má veľmi krásnu tmavočervenú farbu, ktorú veľmi obľubujem. Aj výdrž je celkom fajn, no po prvom dni sa mi už lak trošku odlúpil.
Dokonca som sa tu rozhodla zahrnúť môj veľmi obľúbený rúž na pery v nádhernom odtieni Velvet Matte, ktorý ide jemne doružova. Je od značky Golden rose. Výdrž je totálne skvelá, keď si ho raz dáte, tak už len ťažko zíde dolu! (:D) Dokonca to mám potvrdené od kamarátky, ktorá si červený rúž dala ráno na pery a večer ešte stále pekne držal. A teraz skočíme na produkt z úplne inej oblasti, a tým je šampón - a áno, skutočne tu chcem zahrnúť tento šampón. Prisahám, že ešte nikdy v živote mi nevyrazil nijaký šampón svojou vôňou dych, ako sa to podarilo tomuto. Keď budete v drogérii, tak určite si k nemu pričuchnite. Ach. Už sa teším na sprchu. No a určite nelipnem len na vôni, vlasy sú po ňom tak jemnučké a hebké, dokonca sa aj snažia vyzerať zdravo. (;D) Odporúčam vám ho všetkými desiatimi. 


Tak to by bolo na dnes všetko, dneska som tu vychrlila slová ako Eminem. Máte aj vy nejaké produkty, ktoré ste si obľúbili? 

Papaa

Bibiána

Share:

4 comments

 1. Ten make-up je top. Tiež ho používam. Aj laky od Trend it up mám rada. Pekný článok.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc se mi líbí ten lak na nehty. Sama laky používat nemůžu, a tak je pokaždé obdivuji :D

  CZECHHONEY - V.'s World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taký rúž, čo vydrží večnosť a je klasický, nie tekutý by sa mi fakt zišiel. Kozmetiky poznám fakt veľa ale o tejto značke som ešte nepočula. Vďaka za tip, pozerám, že sa k nim nedá dostať tak jednoducho.

  OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.