Košice


Ešte pred tým, ako si prejdete článok vás chcem len jemne upozorniť, že som si urobila nový INSTAGRAM, kde chcem byť viac spojená s vami - mojimi čitateľmi. Mám aj svoj osobný to je tento, ale ten som s blogom nikdy prepojiť nechcela. A takto môžem na nový ig dávať novinky ohľadom všeličoho, zdieľať s vami produkty, ktoré mám rada a nemusím zrovna o nich písať celé články a tak podobne. Tým pádom si ruším FB fanpage a podobné veci. Aaa len to som chcela, teraz šup na článok. :) 

Pred týždňom sme si s kamarátkou urobili výlet a prišli sme do Košíc za ďalšou. Strávili sme tu veľmi pekný čas, počasie nám vyšlo, našli sme úžasnú kaviareň a znovu sme sa kochali krásami tohto mesta.

V Košiciach som bola pred tromi rokmi a aj vtedy som si to tam užila. Ja neviem, to mesto na mňa vplýva upokojujúco a fakt mi vybíja dych. Dokonca by som si dovolila tvrdiť, že je to najkrajšie slovenské mesto.

Dneska vám tu hodím zopár fotiek z tohto výletíku, snáď namotivujem aj tých, čo tam neboli, aby sa tam šli určite pozrieť.

Ináč ak tam už budete, určite nevynechajte "Pogo urban Café", majú tam skvelú kávu a je to skutočne nádherný priestor (mrknite na google). 


 Odtiaľ mám iba túto fotku, kedže som zamilovaná do kvetín, a sedieť a popíjať kávu v takomto prostredí je proste nádhera! Niet divu, že sme tam tak pri dobrej konverzácii a atmosfére presedili dosť dlho, hah.

No a celý výlet bol chillový (mali by to slovo uviesť do slovníka), čo je ale najhlavnejšie, našli sme si ešte dobré miesto na papanie, bohužiaľ neviem názov reštaurácie, ale pri takýchto výletoch ma zaujíma hlavne dobrý obed! :D 


Kam na výlet sa chystáte vy? :) Napíšte tipy, kam by sa mal každý z nás ísť pozrieť! :)

Bibiána.


Share:

2 comments

  1. Tam to vypaadá skvěle ♥ Moc pěkné fotky :) Líbí se mi tvůj blog a styl psaní, dávám odběr. Taky píšu blog, budu ráda když mrkneš ke mě a staneš se mým pravidelným čtenářem ♥ www.fitfoodhealthy.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Košice sú krásne mesto, je to naša metropola východu. Mne sa veľmi páčia Katedrála, Divadlo a celé to námestie. No a aj ten Benešov dom. A celkovo sú Košice riešené lepšie ako napr. Bratislava. Majú super stanicu a aj do centra sa dá dostať úplne easy peši.

    OdpovedaťOdstrániť

Budem rada, ak svoj názor na článok vyjadríš v komentári! Snažím sa čítať a odpovedať na všetky.